Całkowicie darmowe strony www

Szanowni Państwo! 

Wychodząc naprzeciw nowym trendom biznesowym, współdzielenia produktów i usług uruchomiliśmy promocyjną ofertę całkowicie darmowych stron www na naszym serwisie ENTRO.PL

Każda nowa strona internetowa, która zostanie utworzona w naszym autorskim systemie do generowania stron www, korzystająca z panelu administracji EntroCMS może być publikowana i pozycjonowana całkowicie za darmo tak jak komercyjne serwisy www. Jest to nowatorskie podejście do współpracy pomiędzy firmami jednak mamy nadzieję, że docenią Państwo tą formę i nasze pomysły, potencjał firm oraz wspólna praca zaowocują z korzyścią dla wszystkich.

Zasady przyjęcia strony do programu EntroMB ( skrót od nazwy Entro - Mój Biznes )

 1. Strona www musi zostać wygenerowana w entro.pl

Po pierwszym zalogowaniu do panelu administracji strony

 1. Konieczne jest podanie poprawnych danych kontaktowych
 2. Konieczne jest podanie propozycji fraz do pozycjonowania w panelu administracji EntroCMS
 3. Strona musi zawierać treści związane z działalnością firmy
 4. Generujący darmowo stronę www musi zgłosić taką stronę www do uczestnictwa w programie EntroMB
 5. Strona musi zostać przyjęta do publikacji i pozycjonowania w trybie programu EntroMB przez  właściciela serwisu entro.pl ( nie wszystkie strony są przyjmowane )
 6. Klient wyraża zgodę na zastosowanie zasad programu promocyjnego EntroMB

 

Co zyskuje Klient?

Na 12 miesięcy całkowicie darmową stronę www, bez ponoszenia żadnych opłat, bez jakichkolwiek zobowiązań wobec entro.pl . Dostęp do panelu administracji strony (EntroCMS) w tym okresie i możliwość swobodnej wymiany treści. Dodatkowo dla takich stron www prowadzimy optymalizację SEO oraz intensywne pozycjonowanie w wyszukiwarkach, wraz z monitorowaniem pozycji strony na ustalone frazy.   

Klient nie ma obowiązku korzystania ze strony www po okresie promocji w programie EntroMB. Klient nie będzie obciążany jakimikolwiek kosztami związanymi z publikacją strony, jej hostingiem lub prowadzeniem pozycjonowania, ani z tytułu wygenerowania strony, zarówno w trakcie trwania programu jak i po jego zakończeniu.   

 

Jaki jest status darmowej strony www?

Strona www przyjęta do programu EntroMB pozostaje własnością zarządzającego serwisem entro.pl, chyba że zostanie wykupiona przez Klienta w dowolnym momencie korzystania z programu. Wartość strony jest aktualizowana przez entro.pl na podstawie jej bieżącej pozycji w wyszukiwarkach, ilości odwiedzających ( traffic ), rozszerzeń aplikacji i innych elementów wykonanych bezpłatnie w trakcie realizacji programu.

Wartość strony jest uwidoczniona stale w panelu administracji strony, a Klient może w dowolnej chwili czasu trwania programu wykupić stronę i domenę na własność za podaną aktualnie jej wartość. Strona po ewentualnym wykupieniu może zostać przekazana do użytkowania w ramach dalszego utrzymania na serwerze entro.pl ( bez udostępnienia kodu dynamicznego strony ze względu na ochronę praw autorskich twórcy systemu EntroCMS ) lub w aktualnej formie zestawu plików z rozszerzeniem .htm do publikacji na innym serwerze ( nie zawiera panelu administracji CMS ). 

Wykupienie strony www przez Klienta automatycznie kończy uczestnictwo w programie EntroMB i jest premiowane dodatkowym darmowym pozycjonowaniem przez kolejne 12 miesięcy.

 

Jaka jest forma zawarcia współpracy w ramach programu EntroMB? 

Po dokonaniu zgłoszenia i przyjęciu strony przez entro.pl do uczestnictwa w programie EntroMB - pisemne porozumienie w zakresie realizacji współpracy i respektowaniu zasad programu.

 

Zasady uczestnictwa w programie publikacji i pozycjonowania darmowych stron EntroMB:

 1. Program przeznaczony jest do prowadzenia darmowej publikacji i promocji treści dotyczących wyłącznie działalności firmy Klienta przez okres 12 miesięcy.
 2. Publikowane na stronie www treści muszą być zgodne z prawem
 3. Zarządzający serwisem entro.pl może w dowolnej chwili trwania programu, zawiesić publikację takiej strony www, usunąć ją całkowicie łącznie z usunięciem domeny, bez podania przyczyny.
 4. Klient może w dowolnej chwili trwania programu wykupić stronę www zgodnie z opisem jak wyżej, wnosząc jednorazową opłatę w wysokości aktualnej wartości strony uwidocznionej w panelu administracji.
 5. Po zakończeniu uczestnictwa w programie publikacji i promocji darmowej strony EntroMB ( po 12 miesiącach od jej przyjęcia do programu ) bez dokonania wykupu strony, zarządzający serwisem entro.pl może naliczać stałą opłatę hostingową za utrzymanie strony www na serwerze lub dowolnie rozporządzić stroną www oraz domeną, które są jego własnością oraz korzystać z wypracowanych przez siebie pozycji strony w wyszukiwarkach, nie posługując się jednak logo, znakami towarowymi ani danymi kontaktowymi Klienta.
 6. Klient nie ma obowiązku wykupu strony www wygenerowanej darmowo w entro.pl i uczestniczącej w programie EntroMB
 7. Klient nie ponosi żadnych kosztów ani nie nabywa żadnych zobowiązań wobec zarządzającego serwisem entro.pl w związku z uczestnictwem w programie EntroMB.
 8. Klient może zrezygnować z uczestnictwa w programie EntroMB w dowolnej chwili bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.
 9. Zarządzający serwisem entro.pl jest wyłącznym właścicielem generatora serwisów www entro.pl, twórcą oprogramowania i właścicielem praw autorskich systemu CMS do zarządzania zawartością strony ( zwanego EntroCMS ), które to prawa autorskie nie mogą byś w jakikolwiek sposób ograniczone przez Klienta w związku z realizacją programu promocyjnego EntroMB.

 

..